Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 26°C Dešťové přeháňky

Řekněte i vy JDU na Avon pochod proti rakovině prsu!

Řekněte i vy JDU na Avon pochod proti rakovině prsu!
zdroj: tisková zpráva

Komerční sdělení: Praha se opět chystá na jedinečnou akci plnou solidarity, optimismu a naděje. Druhou červnovou sobotu si tisíce lidí obléknou charitativní trička, vyjdou do ulic a podpoří tak boj proti zákeřné rakovině prsu.

Letošní ročník Avon Pochodu odstartuje 11. června ve 12 hodin ze Staroměstského náměstí v Praze. Vstupenkou je speciální tričko, které si mohou účastníci zakoupit nejen na startu či v cíli Pochodu, ale především na www.zdravaprsa.cz, u svých Avon Ladies a Gentlemanů, v prodejnách Home and Cook, v síti fitness center Holmes Place, na recepci rádia City či v Avon Centru v Praze Na Maninách. Dámské i pánské tričko zdobí jediný nápis: JDU. A to je také účel celé akce – jít!  Cílem Pochodu jsou jsou již tradičně Žluté lázně. Tam se mohou návštěvníci těšit nejen na celou řadu doprovodných akcí, ale i na skvělý program – skupinu Čechomor a Davida Kollera & Band. Avon Pochod proti rakovině prsu se koná pod záštitou primátora hlavního města Prahy – Doc. MUDr. Bohuslava Svobody, CSc.

Hlavním mediálním partnerem letošního ročníku Avon Pochodu se opět stala televize Nova. „TV Nova se ráda připojuje k projektům, které mají sílu poukázat na určitý problém a které mají sílu něco změnit. Proto již druhým rokem podpoříme tuto výjimečnou akci prostřednictvím dvou krásných žen, které TV Nova reprezentují – Lucie Borhyové a Terezy Brodské,“ říká generální ředitel TV Nova Jan Andruško.

K těm se i letos přidá dalšich 8 ambasadorek, které již dlouhodobě podporují charitativní aktivity Avonu – Monika Absolonová, Simona Stašová, Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Martha Issová, Lenka Termerová, Dara Rolins a Mahulena Bočanová.

Nápis JDU na pochodovém tričku je odpovědí na otázku, kterou klade letošní kampaň. Jejím hlavním motivem jsou výmluvy. „Ty jsou společné téměř všem ženám, které přijdou pozdě na mammografické vyšetření prsu,“ tvrdí Alena Pytlíčková ze společnosti Avon Cosmetics. „Jsem příliš mladá, jsem příliš stará, tato problematika se mě netýká – to vše slýchávají lékaři ve svých ordinacích. Naším cílem je poukázat na nesmyslnost těchto výmluv a na nutnost prevence.“ A pomoci může každý z nás. Třeba i účastí na Pochodu, jehož výtěžek je věnován na projekty boje proti zákeřné rakovině.

Do komunikace Avon Pochodu vstupují i letos sociální sítě. Tisíce návštěvníků si mohou na www.facebook.com/avonpochod stáhnout logo JDU jako svoji profilovou fotku a pozvat přátele na tuto jedinečnou akci.

Chcete-li ještě více podpořit boj proti rakovině prsu, zakupte některý z předmětů s růžovou stužkou či samotné pochodové tričko na www.zdravaprsa.cz

AVON zdroj: tisková zpráva

 

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma