Dnes je čtvrtek 24. června 2021., Svátek má Jan
Počasí dnes 16°C Občasný déšť

Rebel versus zlý muž. Kdo je kdo?

Rebel versus zlý muž. Kdo je kdo?
Mladý muž | zdroj: Profimedia

Zamilovala jste se, ale brzy jste zjistila, že se váš miláček nechová jako úplný svatoušek? Pak je buď rebel, nebo zlý muž.

Zatímco rebelové jsou v zásadě hodní a správní muži, drsňáci s vámi dokážou pěkně zacvičit a dostat z vás všechnu energii. Jasné je, že ze začátku máme každá z nás na očích růžové brýle a je pro nás náš objekt svatý, dokonalý, zkrátka ten pravý, ale pozor na určité signály a náznaky.

Jak je poznáme?

Rebelové se většinou věnují nějakým adrenalinovým sportům. V lavicích na základní škole nám sice prováděli všemožné lumpárny, ale co se škádlívá, to se rádo mívá. A měli pod čepicí jak v blbnutí, tak v učení, proto nebyli trnem v oku našim učitelkám. Oproti tomu typičtí grázlíci jak v učení, tak v různých zlobicích taktikách, které již přesahovaly meze puberty, nás varují, že takoví lidé pravděpodobně ani později nepoberou moudrost a nestanou se z nich princové z pohádek.

Rebelové versus drsňáci. Jak je poznáme?
Rebelové versus drsňáci. Jak je poznáme?

Náznaky, že není něco v pořádku

Jste spolu teprve pár týdnů a váš milý jde radši do hospody s kamarádama namísto plánované večeře s vámi? Nechce, abyste ho doprovázela na srazy a oslavy kamarádů a různé výlety? Ve vaší přítomnosti se vždy opije do němoty tak, že jste ráda, že ho dostanete domu bez úhony? Představuje vás kamarádům bez označení „moje přítelkyně“, nebo dokonce vůbec? Při narážce na váš vztah se vykrucuje, že na vážnější známost není připravený? Podle svých slov upřednostňuje nezávislé flirtování a sex? To jsou znaky, kdy se má cenu zastavit a uvědomit si, jestli za to nějaké navázání vztahu vůbec stojí.

Tohle bude určitě hodný rošťák!
Tohle bude určitě hodný rošťák!

Hodní rošťáci jsou povolení

Rebelové naopak později zjihnou a stanou se z nich v ústraní hodní kluci, a ne jen frajírci před kamarádama. Nenechají tě ve štychu a myslí to s tebou vážně. Jsou pohodoví a bezprostřední, a když přeci jen udělají nějakou blbost, dokážou ji uznat a omluvit se, a ne smést všechnu špínu pod koberec.

Poznejte co nejdříve, s kým máte tu čest.
Poznejte co nejdříve, s kým máte tu čest.

Proč nás přitahují?

Tito muži nás samozřejmě na první pohled více zaujmou než tichošlápci, kteří se nijak neprezentují. Přitahují nás svojí mocí v partě, připadají nám jako ochranáři, kteří mají respekt a dokážou se o nás postarat. Ale na každého dojde, a pokud nechceme sedět v koutě a čekat na ně, než se vyřádí a na chvilku se k nám přijdou přitulit, nepřipouštějme si je k tělu. Výjimkou mohou být období, kdy se chceme pobavit, cítit se žádané, ale pozor na city, nenechme si je zalézt pod kůži.

Není to samo sebou, že takové typy vyhledáváme, a některé z nás dokonce opakovaně. Bohužel už po několika pokusech je jasné, že tudy cesta nevede a tento typ kluka není pro mě ani na občasné rande, natož na souvislý vztah.

Dejte si pozor, než vám zůstanou oči pro pláč.
Dejte si pozor, než vám zůstanou oči pro pláč.

AUTOR: Tereza Hanfová

Obrázek zdroj: StudentPoint.cz

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,400 25,500
USD 21,290 21,430
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma