Dnes je čtvrtek 25. února 2021., Svátek má Liliana
Počasí dnes 15°C Polojasno

Oslavujte léto na Festivalu péče a líčení FAnn parfumerií

Oslavujte léto na Festivalu péče a líčení FAnn parfumerií
zdroj: Tisková zpráva

Doba prázdnin a dovolených je časem, kdy „jdeme s kůží na trh“, a proto chceme vypadat perfektně – víc než kdykoliv během zbývajících měsíců v roce.

Doba prázdnin a dovolených je časem, kdy „jdeme s kůží na trh“, a proto chceme vypadat perfektně – víc než kdykoliv během zbývajících měsíců v roce. Aby se to stalo skutečností, a přitom jsme totálně nevyprázdnili svou peněženku, vymyslely pro nás FAnn parfumerie Festival péče a líčení, který trvá po celý červnový měsíc.

Kromě skvělé  slevy 20% na celou nabídku péče – včetně přípravků na a po opalování - a dekorativní kosmetiky je pro zákazníky FAnn parfumerií připraven ke každému nákupu nad 2.000,- Kč atraktivní dárek a navíc ke každému nákupu dostanou vzorek vůně nebo péče ZDARMA.

A tím se festival teprve začíná, protože k jakémukoliv nákupu nad 1.000,- Kč máte možnost získat FAnn Bonus Card se stálou slevou 10% na všechny své budoucí nákupy.

Jste-li držitelem FAnn Bonus Card nebo se jím během června stanete, pak se můžete těšit na další překvapení, která pro vás ve FAnn parfumeriích připravujeme. Mimoto budete pravidelně do své schránky dostávat ZDARMA nejnovější přehled všeho, co se u nás děje v podobě časopisu FAnn Info (3x ročně) a Vánočního katalogu FAnn parfumerií.

Seznam značek, jejichž  přípravky z péče a dekorativní kosmetiky jsou zařazeny do Festivalu péče a líčení najdete – stejně jako další podrobné informace o nabídce FAnn parfumerií – na www.fann.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,080 26,160
USD 21,320 21,460
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma