Dnes je pátek 31. března 2023., Svátek má Kvido
Počasí dnes 13°C Déšť

Nejhorší videoklip všech dob!

Nejhorší videoklip všech dob!
Pavlína Filipová | zdroj: TV NOVA

Pavla Filipová, opravdu? Chcete vidět ten nejhorší český videoklip? V tom případě se připravte na pořádnou hrůzu!

Když se Pavla Filipová objevila na castingu v poslední řadě SuperStar, nikdo v té době nemohl tušit, že její odmítnutí k postupu ponese tak hrozivé následky. Pavlína se očividně s rozhodnutím poroty nesmířila. Místo výhry soutěže SuperStar si Pavlínka odnesla pořádnou ostudu a množná i první místo ve Hvězdné pěchotě.

Pavlína o sobě tvrdí: "Když to rozjedu, tak to stojí za to." Na castingu v SuperStar to však moc nerozjela. Místo zpěvu nebo tance se porota dočkala křečovitých nic neříkajících pohybů a sotva slyšitelného "zpěvu."

Všichni víme, že ne každý zpívá jako Karel Gott, a proto do dnes nechápu, jak se takové neurčité osoby, jako je například Pavlína Filipová, mohou hrnout do soutěže SuperStar a podobně. Většina odmítnutých, strašlivě zpívajících zpěváků, se cítí uražena a dokáží vyjmenovat tisíce výmluv, proč si zrovna na ně porota zasedla.

Pěvecký výkon naší Pavlínky byl z YouTube již bohužel stažen. Ale nezoufejte a čtěte dál, o videoklip vás nepřipravíme!

Pavlína si tímto vystoupením přivodila velmi slušný trapas. Slečna je avšak jiného názoru. Když ji porota nedala šanci pořádně to rozjet, rozhodla se natočit vlastní klip, kde nám to všem natřela.

zdroj: youtube.com

Parodie? Recese? Vtip? Pobavení? Nikdo nejspíš nezná pravý účel natočení videoklipu, ale bojím se, že celá písnička je natočená v té největší vážnosti. Pavlína Filipová uvádí svoji novinku nesoucí název Párty Lajf.

Takže ve videu můžeme vidět sexy polohy, lízání slepice, chození ve slepičácích, řádění v bazénku a jiné skvělé věci. Určitě si také musíte všimnout kvalitních tanečních kreací, které musely být vedeny rozhodně nějakým profesionálním choreografem, a také nesmím opomenoutkvalitní zpěv. Tomu videoklipu prostě vůbec nic nechybí!

AUTOR: Iveta Ondriášová

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 31.3.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,510 23,630
USD 21,540 21,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma