Miro Žbirka naděluje

- Ženy autor: red

Hned několik pozoruhodných vánočních dárků pro své fanoušky a hudební fajnšmekry připravil na svých oficiálních stránkách Miro Žbirka.

zdroj: Archiv

Na www.zbirka.cz nebo www.zbirka.sk bude od pondělí 14. prosince do konce roku zcela zdarma ke stažení nový videoklip k písničce Strom z aktuálního alba Empatia. Dalším atraktivním bonbónkem je singl sestavený z dosud nevydané koncertní verze hitu Múr našich lások a unikátní coververze písně Poraď si sám z produkce Davida Kollera. Na webu bude k přečtení také speciální vánoční rozhovor, ve kterém Meky odpoví na nejčastější otázky svých příznivců a posluchačů. Také v tomto rozhovoru se objeví další překvapení....

A nakonec radostná zpráva pro všechny, kteří se nedostali na beznadějně vyprodané koncerty v pražské Hybernii (TISCALI bylo mediálním partnerem tohoto úspěšného turné). Miro Žbirka se s akustickými verzemi svých písní na pódium Hybernie ještě jednou vrátí -  na jarním koncertě 10. března 2010. Lístky budou v předprodeji ještě před Vánoci. Slovenští fanoušci se dočkají turné v průběhu roku 2010.

Tagy: koncert turné