Dnes je sobota 13. srpna 2022., Svátek má Alena
Počasí dnes 25°C Dešťové přeháňky

Mazanej Králíček byl kompletně v kouři

Mazanej Králíček byl kompletně v kouři
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Na akci inspirované třicátými lety minulého století s příznačným názvem Smoking night dorazila spousta známých osobností, které si bez cigarety už ani nedokážeme představit, ale nechyběli i ti, kteří se zdárně se závislostí na nikotinu poprali a samozřejmě tu měli z řad celebrit zastoupení i zarytí nekuřáci.

Nejlepší je nekouřit

Heslo večera bylo: „Nejlepší je nekouřit – když už kouříš, užívej Smoklin. Tento detoxikační čaj (je i v pilulkách) si vychutnávala i zarytá nekuřačka Jitka Nováčková, letošní Česká Miss, která byla převlečena za půvabnou zdravotní sestřičku Smoklinku.

To její oponentky v podobě Pokušitelek naopak po celý večer nabízely příchozím hostům cigarety. Večerem provázela Gábina Partyšová, která zrovna v ten den slavila 33. narozeniny opravdu ve velkém stylu.

Mezi gratulanty nechyběl například herec Marek Vašut, který v průběhu večera Gábině předal kytici a velký narozeninový dort. Gábina na sebe napráskala, že kouřit začala na gymplu, ale za kuřačku se nepovažuje.

Marek Vašut předává oslavenkyni Gábině Partyšové dort a kytici

Ojedinělou akci si nenechal ujít ani herec Martin Pisařík, David Suchařípa, Vladimír Kratina, Jirka Mádl, Ivan Vyskočil, Šimi, bavič Pepa Náhlovský a také zpěváci Sámer Issa, Richard Tesařík či Milan Drobný nebo režisér a producent Petr Jákl.

Dámy s viržinkem

Herec Jirka Mádl je jeden z mála, kteří chuti nikotinu nepropadli, ale jak sám říká, nikoho kvůli tomu neodsuzuje. Zvučných jmen tu bylo bezpočet, třeba herečky Kristýna Leichtová, Pepinu Nálepková, Šárku Ullrichová a Jitku Asterová či kytarový virtuóz Lubomír Brabec.

Ten neodolal ochutnávce kostarického a dominikánského rumu, kdežto „sporťák“ Václav Tittelbach zůstal věrný zlatavému moku. A protože se celý večer nesl v duchu stylu Retro nechyběly dámy s viržinkem v ruce a pánové s kloboukem na hlavě.

Pro hosty byl připraven bohatý program, jehož součástí bylo kaskadérské vystoupení skupiny Double team, ve kterém byla jednou z hlavních aktérek i Česká Miss 2011 Jitka Nováčková.

V průběhu večera byla pro návštěvníky připravena i ohnivá show v podání fakíra „Abu Jafara“ Jana Filipenského a barmanská show personálu klubu Mazanej Králíček.

Večer plný zábavy a pohody, v němž nechyběla i bohatá tombola, ukončil bavič Pepa Náhlovský a nám nezbývá než doufat, že nebyl v tomto duchu poslední.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 13.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,340 24,420
USD 23,690 23,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma