Lady Gaga bude mít matku za gardedámu

- Ženy autor: Jan Janula

Matka americké popové zpěvačky Lady Gaga se vydala se svou dcerou na její turné, aby prý měla na očích její poněkud divoký styl života. Pětadvacetiletá hvězda drží na cestách tekutou dietu - hodně pije, ale strašně málo jí.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Její počínání ji už několikrát dovedlo do nemocnice a loni po kolapsu musela zrušit řadu vystoupení. Matka Cynthia Germanottaová se rozhodla, že se to už nebude opakovat. Provází proto dceru, aby se ujistila, že žije na jednotlivých štacích zdravě.

Drastické diety

Lady Gaga údajně drží často drastické diety, aby zhubla do extravagantních koncertních kostýmů, které jsou součástí její image.

Jindy je zase schopná se přejídat všemi možnými sladkostmi a dorty, jak vyplývá z loni vydané a pochopitelně úspěšné biografie.

Jeden kamarád o Lady Gaga řekl: Možná je jednou z největších a nejpodivnějších popových hvězd na světě, ale její vztahy s rodiči jsou velmi tradiční.

Rodiná pouta

"Má typické laskavé italsko-americké zázemí a její rodiče mají o ni normální rodičovské starosti. Její matka se domnívá, že příliš pije a málo jí. Jela s ní, aby měla její pití na očích a aby ji trochu krmila," cituje jeho slova list The Sun.

Matka zasáhla poté, co Gaga prohlásila, že je na "pitné dietě", v noci hltá whisky a další ráno se z toho vzpamatovává.

Zpěvačka již dříve hovořila o tom, jak je pro ni rodina důležitá: "Pokud jde o lásku a věrnost, jsem velmi staromódní," řekla. 


Zdroje: ČTK