Dnes je úterý 26. ledna 2021., Svátek má Zora
Počasí dnes -3°C Občasné sněžení

Josef Klír křtil hodinky

Josef Klír křtil hodinky
zdroj: Archiv

Ve středu 10. března 2010 se v restaurant-lounge-baru Siddharta Café uskutečnil slavnostní křest nové kolekce hodinek PRIM by Josef Klír.

Tyto originální a zajímavé hodinky vznikly na základě spolupráce módního návrháře Josefa Klíra a zástupců společnosti MPM-Quality, která je výrobcem tradičních českých hodinek značky PRIM. Nové hodinky představil hostům Otakar Brousek mladší, který se stal také moderátorem celého odpoledne. Zajímavé hodinky PRIM by Josef Klír si přišli prohlédnout i VIP hosté Halina Pawlowská, Iveta Lutovská, Miro Žbirka a Rudolf Hrušínský nejmladší. Odborným výkladem všechny příznivce hodinek zaujal obchodní ředitel společnosti MPM-Quality, Pavel Houdek.

V rámci spolupráce tradiční české hodinářské značky s „českým Gallianem“ tak vznikly nové modely, které jsou zároveň originální i cenově dostupné. „Ne všechny ženy mají příležitost obléknout si moje šaty, a to z různých důvodů. Jsem rád, že budou moci sáhnout po stylovém módním doplňku v podobě hodinek, kterým jsem vdechl život,“ komentuje spolupráci se značkou PRIM Josef Klír.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,100 26,180
USD 21,470 21,590
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma