Jak udělat ze Dne dětí nezapomenutelný zážitek pro Vaše ratolesti

- O dětech autor: Lucie Hyblerová

Oslavy Dne dětí se kvapem blíží a do 1. června zbývá pár dní. Proto jsme pro Vás připravili tzv. dětský speciál - dva skvělé tipy pro celou rodinu, které by měly zaručit spokojenost a úsměv na dětských tvářích.

Hrdinové Čtyřlístku na dětské akci

Hrdinové Čtyřlístku na dětské akci,zdroj: Isifa.com

Akce nazvaná Hurá za Čtyřlístkem přichystaná pro děti v prostředí Kunratického lesa přivítá malé i velké bohatým programem. Pro dětské účastníky je připravená dvoukilometrová stezka plná napínavých úkolů, za jejichž splnění obdrží děti razítka na kartičku, kterou dostanou při startu závodu.

Po předání orazítkované kartičky v cíli stezky se Vaše ratolesti mohou těšit na diplom přímo z rukou hlavních postav slavného Čtyřlístku. 

Akce proběhne od 11 do 17 hodin v sobotu 1. června. Více podrobností se dočtete na stránkách Divadla v parku.

Den dětí v pražské ZOO

"Zoo Praha na tento výjimečný den připravila bohatý program pro malé i velké. Navštivte zoo a zjistěte, jaké jméno dostane mládě zebu zakrslého nebo jaká překvapení na vás čekají v divadélku Archa! Tento den mají děti do 15 let vstup za 1,- Kč," láká ZOO své návštěvníky. 

Údolí slonů v ZOO Praha

Údolí slonů v ZOO Praha,zdroj:Isifa.com

Ať už se rozhodnete strávit Den dětí jakkoli, přejeme Vám krásnou zábavu a nezapomenutelné zážitky jak pro Vás, tak Vaše děti.

Tagy: Zoo Praha Den dětí

Zdroje: Redakce