Dnes je pondělí 18. ledna 2021., Svátek má Vladislav
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Jak šel čas ... s dcerou Krále popu Paris Jackson

Jak šel čas ... s dcerou Krále popu Paris Jackson
Paris Jackson | zdroj: mirror.co.uk

Média před čtyřmi dny celý svět šokovala informací o pokusu o sebevraždu jediné dcery předčasně zesnulého Krále popu Michaela Jacksona. Patnáctiletá teenagerka Paris Jacksonová byla nalezena s pořezaným zápěstím. Nyní je v péči lékařů. Připravili jsme pro Vás fotogalerii, která zachycuje Parisin život od doby coby malého děvčátka na klíně svého otce až do současnosti.

Paris, celým jménem Paris Michael Katherine Jackson, je dcerou Debbie Rowe a popového krále Michaela Jacksona. Je prostředním potomkem Michaela Jacksona - má staršího bratra Prince Michaela a mladšího bratra Prince Michaela II. neboli Blanketa. Po smrti svého otce legendy Michaela Josepa Jacksona žije Paris se sourozenci u své babičky Katharine Jackson a dedečka Josepa Jacksona.

Paris jako roční holčička

Paris Jackson jako dvouletá Paris Jackson jako dvouletá | zdroj: US Magazine

Paris ve 4 letech

Fotografie byla pořízena během návštěvy berlínské zoo v listopadu roku 2002. Paris a její mladší bratr měli na příkaz svého otce přes hlavu průsvitný šátek, aby tak bylo fotografům znemožněno zachytit jejich pravou podobu.

Paris Jackson ve 4 letech Paris Jackson ve 4 letech | zdroj: US Magazine

Paris v 10 letech

Snímek je vzácnou raritou Jacksonových dětí, při němž nejsou nijak zakryty jejich obličeje před objektivem fotoaparátu. Paris v roce 2012 v talkshow Oprah Winfrey přiznala, že nošení masky po dobu jejího dětství bylo velmi matoucí.

Paris Jackson v roce 2008 Paris Jackson v roce 2008 | zdroj: US Magazine

Paris v 11 letech na pohřbu svého otce (7. července 2009)

Paris Jackson v roce 2009 Paris Jackson v roce 2009 | zdroj: US Magazine

Třináctiletá Paris

V říjnu roku 2011 byl v britském Cardiffu uspořádán koncert na památku Michaela Jacksona. Paris vystupovala na pódiu oblečená do repliky červenočerné kožené bundy, kterou Michael proslavil v klipu Thriller již v roce 1982.

Paris Jackson v roce 2011 Paris Jackson v roce 2011 | zdroj: US Magazine

Paris v současnosti

Paris stále více mluvila o svých depresích spojených s neuznáním jejího okolí, přátel a spolužáků. Začala se cítit jako outsider vyřazený z kruhu svých přátel a vše vyvrcholilo pokusem o sebevraždu 5. června letošního roku.

Paris Jackson v současnosti Paris Jackson v současnosti | zdroj: US Magazine

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma