Jak šel čas ... s dcerou Krále popu Paris Jackson

- Celebrity autor: Lucie Hyblerová

Média před čtyřmi dny celý svět šokovala informací o pokusu o sebevraždu jediné dcery předčasně zesnulého Krále popu Michaela Jacksona. Patnáctiletá teenagerka Paris Jacksonová byla nalezena s pořezaným zápěstím. Nyní je v péči lékařů. Připravili jsme pro Vás fotogalerii, která zachycuje Parisin život od doby coby malého děvčátka na klíně svého otce až do současnosti.

Paris Jackson

Paris Jackson,zdroj: mirror.co.uk

Paris, celým jménem Paris Michael Katherine Jackson, je dcerou Debbie Rowe a popového krále Michaela Jacksona. Je prostředním potomkem Michaela Jacksona - má staršího bratra Prince Michaela a mladšího bratra Prince Michaela II. neboli Blanketa. Po smrti svého otce legendy Michaela Josepa Jacksona žije Paris se sourozenci u své babičky Katharine Jackson a dedečka Josepa Jacksona.

Paris jako roční holčička

Paris Jackson jako dvouletá

Paris Jackson jako dvouletá,zdroj:US Magazine

Paris ve 4 letech

Fotografie byla pořízena během návštěvy berlínské zoo v listopadu roku 2002. Paris a její mladší bratr měli na příkaz svého otce přes hlavu průsvitný šátek, aby tak bylo fotografům znemožněno zachytit jejich pravou podobu.

Paris Jackson ve 4 letech

Paris Jackson ve 4 letech,zdroj:US Magazine

Paris v 10 letech

Snímek je vzácnou raritou Jacksonových dětí, při němž nejsou nijak zakryty jejich obličeje před objektivem fotoaparátu. Paris v roce 2012 v talkshow Oprah Winfrey přiznala, že nošení masky po dobu jejího dětství bylo velmi matoucí.

Paris Jackson v roce 2008

Paris Jackson v roce 2008,zdroj:US Magazine

Paris v 11 letech na pohřbu svého otce (7. července 2009)

Paris Jackson v roce 2009

Paris Jackson v roce 2009,zdroj:US Magazine

Třináctiletá Paris

V říjnu roku 2011 byl v britském Cardiffu uspořádán koncert na památku Michaela Jacksona. Paris vystupovala na pódiu oblečená do repliky červenočerné kožené bundy, kterou Michael proslavil v klipu Thriller již v roce 1982.

Paris Jackson v roce 2011

Paris Jackson v roce 2011,zdroj:US Magazine

Paris v současnosti

Paris stále více mluvila o svých depresích spojených s neuznáním jejího okolí, přátel a spolužáků. Začala se cítit jako outsider vyřazený z kruhu svých přátel a vše vyvrcholilo pokusem o sebevraždu 5. června letošního roku.

Paris Jackson v současnosti

Paris Jackson v současnosti,zdroj:US Magazine

Tagy: děti celebrity Král popu

Zdroje: Redakce,osobnosti.cz