Dnes je pátek 7. května 2021., Svátek má Stanislav
Počasí dnes 12°C Dešťové přeháňky

Finále Miss aerobik 2009 se blíží!

Finále Miss aerobik 2009 se blíží!
zdroj: tisková zpráva

Letošní soutěž o titul královny Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009, která se bude odehrávat před kamerami TV Nova, se blíží do finále. Všichni patroni jednotlivých finalistek jsou už známi.

Poslední tři dny – 3., 4. a 5. prosince – budou ve znamení velkých emocí a dřiny. Pátek 4. prosince bude věnován přípravám na velké finále.

VELKÁ FOTOGALERIE

Soustředění finalistek MISS AEROBIK 2009

Sobotní dopoledne 5.12. v TOP HOTELu Praha bude patřit dalším zkouškám (např.Helena Zeťová) a generálce.  V 19:00 vypukne klání o korunku nejen té nejkrásnější, ale i nejvíce fit finalistku. Soutěžit se bude ve třech hlavních disciplínách - aerobik (individuální sestava, 1 minuta), promenáda v plavkách & fotomodeling, výkonnostní disciplína (letošní překvapení, které znají zatím pouze soutěžící a jejich tým).

Soutěžit budou: Pavla Vašíčková (24 let, Karlovy Vary), Dana Pochylá (20 let, Zlín), Silvie Galíková (22 let, Zlín), Andrea Zemánková (18 let, České Budějovice), Simona Nedvědová (21 let, Kladno), Markéta Holzknechtová (22 let, Plzeň), Monika Krajčová (21 let, Praha), Zlata Hrudková (20 let, Kladno), Mirka Hladilová (18 let, Boskovice) a Kateřina Těšitelová (19 let, Hradec Králové).  Profily na www.misserobik.cz

Moderátoři – Ivana Vavřínová &Tomáš Krejčíř, patroni – Marek Ztracený, Václav Noid Bárta, Filip Tomsa, Ladislav Hampl, Miroslav Hrabě, Lukáš Pešek, Jakub Hanák, David Deyl a Josef Vágner, koncertní vystoupení bude připravovat Helena Vondráčková, Lucie Vondráčková, BeatBurger Band s Ondřejem Hejmou, ale i jeden z patronů Marek Ztracený.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,700 25,800
USD 21,270 21,410
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma