Dnes je úterý 26. ledna 2021., Svátek má Zora
Počasí dnes -3°C Občasné sněžení

Co má společného mléko, česnečka a okurkový nálev?

Co má společného mléko, česnečka a okurkový nálev?
zdroj: Mediafax

„Není to dobrý něco musí se teď stát,vůbec se mi nechce - nechce se mi vstát." ..určitě by si každý tento text dokázal doplnit podle sebe, aniž by musel znát nazpaměť text písničky. Čtenáři nám prozradili, jak zatočit s kocovinou.

Kocovinu naštěstí nemívám, ale vím, že zabírá lák (nálev) od okurek," svěřila nám třiadvacetiletá Lucie, studentka fakulty sociálních studií.

Další tip nám dala třiadvacetiletá Lenka, studentka pedagogické fakulty: „Zaručený lék na kocovinu nemám, už dlouho ho hledám. Ale docela mi pomáhá klasicky hned po probuzení šumivé céčkočesnečka (nebo nějaký vývar), hodně vody, aby se ten alkohol zředil, mokrý hadr na hlavu a hlavně spánek. Nedávno jsem někde četla, že je na kocovinu dobré mléko, ale z představy, že si po té náloži alkoholu ráno loknu mléka, se mi zvedá žaludek."

To mně pomáhá klasický vývar nebo mléko, ať už ochucené nebo neochucené," řekla nám Evelína, dvaadvacetiletá studentka fakulty sociálně-ekonomické.

Většinou mě z tohoto stavu dostala klasická dobrá česnečka," sdělil Student Pointu Zdeněk, technicko-administrativní pracovník.

Jednadvacetiletá Nora, studentka anglistiky nám řekla, že voda a kvalitní spánek jí ke kvalitnímu zotavení stačí.

Více naleznete na StudentPoint.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,100 26,180
USD 21,470 21,590
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma