Dnes je sobota 18. září 2021., Svátek má Kryštof
Počasí dnes 18°C Dešťové přeháňky

Co má ráda Olga Šípková?

Co má ráda Olga Šípková?
zdroj: tisková zpráva

Olga Šípková, mistryně světa ve sportovním aerobiku a oblíbená instruktorka, má velmi ráda přísloví, která, jak i ve svém životě zjistila, opravdu platí. Např. " Co tě nezabije, to tě posílí", Každý je strůjcem svého štěstí" a podobně. Je narozena ve znamení Berana.

1. Film, na který se mohu dívat znova a znova Všechny staré filmy s herci jako Oldřich Nový, Adina Mandlová,Hugo Haas a další. Pak filmy obou pánů Svěráků - a to ať již starší (Na samotě u lesa) nebo ty současné. Ze zahraničních zdrojů je to např. Lepší pozdě nežli později, a také pro zasmání příběhy rodiny Griswoldů (Christmas Vacation). 2. Muzika, která mi vždycky zvedne náladu Muziku - hlavně tu melodickou - tu mám nesmírně ráda. Neuvěřitelně mi umí zlepšit náladu Celine Dion, Elton John, Chris de Burgh, Maruška Rottrová... 3. Moje kosmetická výbava Parfém mám už mnoho let stejný Tommy girl, pak už je to každý pes jiná ves: řasenka L'Oreal, stíny Mary Kay, rtěnka Trucco nebo Estée Lauder, make up Clinic, krémy Just.... 4. Kavárna nebo hospůdka, kam se ráda vracím Mám několik oblíbených míst. Třeba Ambiente, které patří sice mezi drahé podniky, ale ještě mě nezklamali. U nás v okolí Říčan a Mukařova je to také docela fajn. Jsem aktivní kuchařka, laťku mám myslím vysoko, takže se hned tak někde dobře nenajím. Také moc záleží na atmosféře, na interiéru a sympatické obsluze. Tam vidím největší problém. 5. Recept na oblíbené jídlo Těstoviny nebo salát, obojí už jsem určitě někde uváděla. Těstoviny na olivovém oleji s cherry rajčátky, česnekem, žampióny a vůbec s jakoukoliv zeleninou a zasypané parmazánem. Salát zbožňuji takto: ledový salát, rajčata, rucola, polníček, jablíčko, niva nebo gorgonzola, opražené piniové oříšky, olivový olej, balzamiko, bazalka. Navíc rada z praxe: I 10 minut cvičení má smysl, hlavně v úrovni strečinku. V sedě uvolnit krční páteř, pomalými úklony a předklony hlavy, v leže překládání skrčených nohou pomalu na každou stranu, opět v sedě nebo nejlépe o " futra" protáhnout prsní svaly. Ve stoji, můžeme se přidržovat, pomalu přitáhnout patu k hýždím - protažení přední strany stehen a třeba také stoj rozkročný - podřep a pomalé úklony do většího rozsahu na protažení trupu.
Materiál byl připraven ve spolupráci se stránkami specializovanými na aerobik, www.aerobic.cz, kde naleznete kalendář cvičebních akcí v celé ČR a rady odborníků na hubnutí. Nyní také exkluzivní fotogalerie z oslavy narozenin Olgy Šípkové. Další tipy z internetu: www.sipkova.cz Stránky fitcenter Olgy Šípkové www.mojekondice.cz Jedinečné komplexní poradenství v oblasti diagnostiky, treninku a výživy, které provozují mistři světa ve sportovním aerobiku - David Holzer a Jakub Strakoš. Využijte možnosti balíčku služeb za zvýhodněné ceny!

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 18.9.2021 Exchange s.r.o.

EUR 25,360 25,460
USD 21,540 21,680
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma