Céline Dionová, maminka na plný úvazek

- Ženy autor: red

Céline Dionovou zcela pohltila jejídvojčata Nelson a Eddi, která se narodila v říjnu. Kanadská zpěvačka se v rozhovoru pro časopis Hello! Canada přiznala, že teď nemá vůbec čas na sebe, dokonce se ani nemá kdy osprchovat. Celé dny prý tráví v pyžamu.

"Je to hrozné. Už ani nevím, jestli je den nebo noc. Kojím dvojčata, ale musím se starat také o syna, devítiletého René-Charlese... je toho hodně," cituje její slova magazín.

V luxusní rezidenci na Floridě kanadská zpěvačka vypráví, jak jí a jejímu manželovi René Angélilovi (68) narození dvojčat převrátilo celý život

"Věděla jsem předem, že budu hodně zaměstnaná a že se asi moc nevyspím, bože můj...je zázrak, že jsme kvůli nedostatku spánku ještě neumřeli," dodala dvaačtyřicetiletá hvězda.

Veškerý čas rodině

"V poledne jsem stále v pyžamu. Jediné co dělám, je, že si kvůli kojení svléknu halenu, nakrmím děti a halenu si vezmu zpět," pokračuje zpěvačka, která pózovala magazínu se všemi dětmi a s manželem. Časopis uveřejňuje postupně celý týden fotografie celé rodiny.

"A tak je to celý den, nemám ani chviličku na sprchu," svěřila se. Dodala, že její starší syn hraje miminkům na kytaru, aby je rozptýlil. Už teď se chystá, jak s nimi bude hrát baseball.

Céline Dionové se podařilo otěhotnět až na šestý pokus pomocí umělého oplodnění. Na scénu by se chtěla vrátit 15. března s novým koncertem v Las Vegas.

Tagy: děti péče materska

Zdroje: ČTK