V Olomouci se bude konat Astrovíkend. Kdo nevěří, ať tam běží...

- Ženy autor: Jan Janula

Kartáři, léčitelé, astrologové a představitelé dalších esoterických disciplin z tuzemska i zahraničí se o víkendu sjedou do Olomouce na Astrovíkend - esoterický festival. Hostit ho bude Centrum Fontana. Kromě přednášek či osobních konzultací se zájemci mohou těšit i na společné meditace, sdělila organizátorka Marcela Prošková.

"Přítomno bude přes 30 odborných lektorů, kteří jsou připraveni s radou a pomocí. Lidé se přicházejí v první řadě poradit kvůli svému zdravotnímu stavu. Od toho se vše odvíjí, až následně pak řeší třeba rodinné či partnerské vztahy nebo problémy v zaměstnání," uvedla Prošková

Esoterický festival

Dvoudenní festival nabídne porady s léčiteli, psychoterapeuty a astrology. Určen je například pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc o zdravotní diagnostice, odblokování, detoxikaci, automatické kresbě, měření energetického potenciálu, bezkontaktní diagnostice a dalších disciplinách.

Lidé se mohou poradit o tom, jak předcházet nemocem, žít zdravě či odhalit příčiny svých problémů. Přednášky budou začínat v sobotu v 09:00 a v neděli v 10:00, v nabídce budou esoterické pomůcky a amulety z Peru, mandaly i odborná literatura.

Zdroje: ČTK