Sestry Cruzovy vytvářejí módní kolekci pro švýcarskou firmu

- Ženy autor: red

Herečky Pénelope a Mónica Cruzovy si jsou neuvěřitelně podobné a vždy drží pospolu. Platí za nejkrásnější španělský tým snů a zaujaly postavení módních ikon.

Už společně navrhly modely pro španělskou značku Mango a nyní vytvářejí novou kolekci pro švýcarský textilní podnik Charles Vögele. Hollywoodské krásky se již nechaly s novými modely vyfotit, informovala agentura DPA.

Zájem o módu mají obě sestry od dětství. "Byly mi asi dva roky a sestře musely být čtyři, když jsme trávily prázdniny v hotelu, kde se konala módní přehlídka," řekla v rozhovoru Mónica Cruzová. "Maminka nám udělala šaty z papíru a my jsme si udělaly svou přehlídku. Bylo to magické, cítily jsme se báječně," zavzpomínala.

Mónice Cruzové je blízká zejména móda ve stylu retro. "Vždy chodím ráda na bleší trhy. Můžu tam bloumat třeba hodiny, abych tam našla nějaké 'klenoty'," prohlásila.

Sesterská pomoc

Těhotná Pénelope nyní pracuje na čtvrtém dílu série Piráti z Karibiku; v riskantnějších scénách se nechává zastoupit sestrou. A Mónica je připravena. "Je báječné, že můžu pomoci sestře. To je teď pro mě nejdůležitější," uvedla Mónica Cruzová. ¨

"Užívám si to. A je samozřejmě skvělé, když můžu pracovat na úžasných akčních scénách s nejdůležitějšími lidmi ve filmovém průmyslu," dodala Mónica Cruzová.

Tagy: móda Švýcarsko kolekce

Zdroje: ČTK