Oscarová Reese Witherspoon skončila v poutech. Byla drzá na policistu

- Celebrity autor: Danica Klein

Americká herečka Reese Witherspoonová musí soudu vysvětlovat své nevhodné chování vůči policistovi při dopravní kontrole v Atlantě. "Víte vy, kdo já jsem?" řekla podle amerických médií policistovi. Ten zastavil vůz, který řídil její manžel, hollywoodský agent James Toth. Oba byli zatčeni. Podle agentury AP nyní herečka prohlásila, že se za své chování stydí a že byla opilá. 

Reese Whiterspoon

Reese Whiterspoon,zdroj: Famous

Sedmatřicetiletá herečka, známá například z filmů Velmi nebezpečné známosti nebo Jak je důležité míti Filipa, byla zatčena po hádce s policistou v pátek. Podle hollywoodského magazínu Variety měla policie podezření, že za volantem vozu sedí opilá osoba. 

Dvaačtyřicetiletý Toth totiž přejel přes dvojitou plnou čáru. Při kontrole z něj byl podle policejní zprávy cítit alkohol, ale odmítl se podrobit dechové zkoušce. 

Witherspoonové bylo řečeno, aby zůstala ve voze, ale když manžela zatýkali, vystoupila z automobilu a dožadovala se náležitého zacházení. "Měli byste si zjistit, kdo jsem... Budete ve zprávách," varovala herečka. Pár byl zatčen a brzy opět propuštěn z vazby, ale na dnešek bylo naplánováno stání u soudu. 

Herečka se v prohlášení nechtěla vyjádřit k souběhu událostí. "Ale chci říct, že jsem jednoznačně trochu moc pila a hluboce se stydím za to, co jsem řekla," uvedla v prohlášení, které přinesl server TMZ. "Byla to určitě hrozná situace a bála jsem se o svého manžela, ale to není omluva. Byla jsem nezdvořilá vůči policistovi, který pouze konal svou práci. Vůči policii chovám jen úctu a velmi lituji svého chování," prohlásila Witherspoonová.

Tagy: zatčení americká herečka

Zdroje: ČTK