Norská princezna komunikuje s anděly

- Kuriozity autor: Danica Klein

Rady, jak se spojit s anděly, dává v další knize o nadpřirozených bytostech norská princezna Märtha Louise. Publikace Tajemství andělů podle agentury AFP navazuje na knihu Objevte vašeho anděla strážného, kterou čtyřicetiletá členka vládnoucí rodiny vydala v roce 2009.

"Kolem nás je nekonečný počet andělů, kteří nám chtějí pomáhat ve všech situacích a v každém okamžiku," napsaly Märtha Louise s přítelkyní Elisabeth Nordengovou v úvodu publikace, kterou ve čtvrtek vydalo norské nakladatelství Cappelen Damm. Kniha prý odhaluje tajemství andělů, která mohou usnadnit setkání s nimi. "Andělé si přejí nechat se odhalit, je ale důležité vědět, jak postupují, a to, jak s vámi navazují kontakt," vysvětlují přítelkyně.

Téměř bez šance

Obě ženy od roku 2007 angažují v takzvané "andělské škole", kde pořádají spirituální kurzy. Kvůli názorům považovaným některými za výstřední bývají ve skandinávské zemi terčem posměšků.

Märtha Louise je vdaná za norského spisovatele Ariho Behna. Dcera krále Haralda V. a královny Sonji je čtvrtou v nástupnictví na královský trůn a šance, že na něj kdy usedne, není vysoká.

Královský dvůr v Oslu se k princezniným "nebeským" aktivitám nevyjadřuje. Před lety odebral princezně kvůli její komerční činnosti roční rentu, ale ne královský titul.

Tagy: kniha

Zdroje: ČTK