Manžel Bullockové bere všechnu vinu za krach manželství na sebe

- Ženy autor: red

Jesse James, který v dohledné době přestane být manželem americké herečky Sandry Bullockové, bere všechnu vinu za rozpad jejich pět let trvajícího manželství na sebe.

V prvním televizním rozhovoru od letošního března, kdy vyšla najevo jeho nevěra, prohlásil, že je patrně "nejnenáviděnějším mužem na světě" za to, že Bullockovou podvedl, napsala agentura Reuters.

"Měl jsem úžasný život a úžasný úspěch a manželství ... a všechno jsem to zahodil vlastníma rukama," řekl v rozhovoru poskytnutém televiznímu pořadu stanice ABC News, který stanice odvysílá 25. května.

Jednačtyřicetiletý James přiznal, že svou ženu podváděl a měl nejméně čtyři milenky; jednu z nich v době, kdy odjela Bullocková v loňském roce natáčet film Zrození šampiona (The Blind Side). Ten jí letos vynesl prvního Oscara za nejlepší hlavní ženskou roli a Bullocková v emotivním projevu poděkovala Jamesovi za jeho podporu. Jen několik dní poté ale vyšly najevo jeho nevěry.

Herečka, která se mimo jiné proslavila ve filmech Nebezpečná rychlost nebo Čas zabíjet, okamžitě podala žádost o rozvod, a to přesto, že v lednu pár adoptoval dítě. Magazínu People řekla, že ho bude vychovávat sama.

Zdroje: ČTK