Dnes je pátek 10. července 2026., Svátek má Amálie a Libuše
Počasí dnes 24°C Oblačno

Manžel britské královny zase vtipkoval, terčem se stal invalida

30. 3. 2012 – 8:15 | Celebrity | Nikola Velvarská |Diskuze:

Manžel britské královny zase vtipkoval, terčem se stal invalida
zdroj: Profimedia
Přidat mezi oblíbené zdroje na Googlu

Manžel britské královny Alžběty II. i přes své nedávné zdravotní problémy zřejmě neztratil pověstný smysl pro humor. Při čtvrteční návštěvě jedné historické usedlosti na severu Londýna si princ Philip dělal legraci z jistého invalidy, informovala britská média.

"Kolik lidí jste s tím dnes dopoledne srazil?," zeptal se princ Philip muže, který se kvůli problémům s páteří pohybuje na elektrickém vozítku. "Nikoho jsem nesrazil, vaše královská výsosti," odvětil princi Philipovi 60letý David Miller, který pracuje v nadaci spravující usedlost Valentines Mansion na severu Londýna. Miller tvrdí, že taková otázka je pro královnina manžela "naprosto typická" a že se rozhodně neurazil.

Devadesátiletý princ Philip, vévoda z Edinburghu, loni o Vánocích prodělal kardiologickou operaci. Nyní doprovází královnu při jejích cestách po Británii, které pořádá k příležitosti 60. výročí nástupu na trůn.

Vévoda z Edinburghu je svým osobitým humorem, který je občas na hranici hrubosti, proslulý. V roce 1986 varoval při návštěvě Číně britské studenty, že když v této zemi budou ještě dlouho, budou mít šikmé oči. Předloni ho zaujala mladá žena, která mu řekla, že pracuje v nočním klubu. Ptal se jí, jestli jde o podnik se striptýzem.

Zdroje:

Předchozí článek

Burton Špindle Spring Sessions - den první!

Následující článek

Vrbata zajistil Phoenixu důležitou výhru, Jágr třikrát bodoval

Nejnovější články