Lukrativní možnost na zlepšení vzhledu: Jackpot v podobě silikonů či botoxu!

- Kuriozity autor: Danica Klein

Hráči jednoho kasina v Atlantic City v americkém státě New Jersey se mohou těšit z nového, originálního jackpotu. V rámci výhry mají možnost získat peníze třeba na botox, lícní implantáty nebo liposukci.

Hráči mají možnost během října vyhrát možnost na zlepšení svého vzhledu. Vítěz jedné z her tak může získat 25.000 dolarů (asi 459.000 korun), které použije na řadu procedur z oblasti plastické chirurgie.

"Chtěli jsme změnit typickou propagační kampaň, jakou obvykle kasina dělají, a tímto způsobem se nám to také daří," řekla Kathleen McSweeneyová, marketingová ředitelka kasina v Atlantic City a dodala: "Je přece mnoho lidí, kteří chtějí na svém těle něco změnit, ale ceny chirurgických procedur pro ně mohou být příliš vysoké."

Odhadované náklady na zvětšení prsou se pohybují mezi 5000 až 8000 dolary a úpravy horních a dolních víček stojí asi 5000 dolarů. Botoxová injekce stojí pár set dolarů, zatímco cena liposukce bývá podstatně vyšší.  Finanční odměna bude hráčům vyplacena v hotovosti, uvedla McSweeneyová.

Zdroje: ČTK