Kontroverzní Paris byla obviněna z držení drog

- Ženy autor: red

Americká dědička části hotelové říše Hilton Paris Hiltonová byla v pondělí obviněna z nelegálního držení drog. Stalo se tak poté, co byla v pátek zadržena policií v Las Vegas na západě Spojených států se sáčkem kokainu v kabelce. Informuje o tom ve svém internetovém vydání časopis People.

Podle časopisu, který se specializuje na životy celebrit, stane Hiltonová před soudem 27. října.
Policejní hlídka v pátek večer zastavila před hotelem Wynn auto, které řídil přítel Hiltonové Cy Waits. Agenti si mysleli, že uvnitř vozu někdo kouřil marihuanu a při podrobnější prohlídce v kabelce Hiltonové našli bílý prášek v dosud neupřesněném množství. Laboratorní testy potvrdily, že jde o kokain.

Devětadvacetiletá Američanka byla krátce zadržena, ale pak podmínečně propuštěna na svobodu. Při výslechu policii prý řekla, že balíček kokainu považovala za žvýkačky.

Pro platinovou blondýnku je letošní léto plné bouřlivých událostí. Před několika dny ji vystrašilo, když se do jejího domu v Los Angeles snažil proniknout neznámý muž. Narušitele zadržela policie.

Během července měla mladá žena dvakrát problémy kvůli drogám: v polovině měsíce byla zajištěna po výstupu z letadla na Korsice, když v její kabelce policie objevila kokain. Protože u sebe měla jen malé množství drogy, nebylo zahájeno soudní stíhání.

V červenci byla zadržena v Jihoafrické republice při fotbalovém šampionátu, protože při utkání Brazílie-Nizozemsko kouřila jointa. Byla propuštěna.

Zdroje: ČTK