Kdo vyhraje StarDance? Největším favoritem je Dana Morávková

- Celebrity autor: Danica Klein

Herečka Dana Morávková je největší favoritkou na vítězství v taneční soutěži StarDance, která v sobotu odstartuje na ČT1. Vyplývá to z tipů bookmakerů společnosti Fortuna, která na hvězdu českých seriálů vypsala nejnižší kurz 3,6:1. 

Dana Morávková s tanečním partnerem

Dana Morávková s tanečním partnerem,zdroj: kultura.cz

Mezi další favoritky patří modelka Pavlína Němcová a herečka Barbora Poláková se shodnými kurzy 5:1. "Pomyslný žebříček ovládají dámy. Ty mají k tomuto druhu pohybu shůry dáno více a třeba hlavní favoritka Dana Morávková jistě upotřebí krasobruslařské zkušenosti," uvedl hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák. 

Outsiderem podle vypsaných sázek je naopak herec Oldřich Navrátil s kurzem 15:1. "Nicméně ze čtyř ročníků se třikrát radovali páni a ne vždy zvítězil nejlepší tanečník," podotknul Hanák. 

StarDance poprvé v roce 2006 vyhrál herec Roman Vojtek, kterého o rok později následoval olympionik Aleš Valenta. V poslední řadě StarDance v roce 2010 zvítězil herec Pavel Kříž. Jedinou ženskou vítězkou je tak herečka Dana Batulková, která soutěž ovládla v roce 2008. 

Zhruba polovina sázkařů zatím věří bookmakerům a sází na Morávkovou. "Reálné šance všech soutěžících nicméně odhalí až první večery, které mohou zamávat kurzy a preferencemi sázkařů," řekl Hanák, podle kterého by se celkový objem sázek na pátý ročník StarDance mohl dostat až za hranici 1,5 milionu korun.

Tagy: soutěž tanec

Zdroje: ČTK