I přes krátký trest se Lohanová dlouho neukáže na veřejnosti

- Ženy autor: red

I když stráví Lindsay Lohanová ve vězení poměrně krátkou dobu, na veřejnosti se neukáže podstatně déle. Podle agentury AP tak zůstává otázkou, zda talentovaná herečka, poté až si po vězení odbude také pobyt na odvykací kůře, dokáže po svém návratu opět nastartovat kariéru.

Lohanová si měla původně ve vězení odpykat 90 dní. Nakonec v cele, kterou předtím obývaly další celebrity jako dědička hotelového impéria Paris Hiltonová nebo herečka Michelle Rodriguezová, stráví pouze dva týdny, uvádí AP s odvoláním na oficiální zdroje. Až bude v srpnu propuštěna, čeká ji 90 dní na protidrogové klinice, tedy část trestu, kterou jí soudci nezkrátili.

Lohanová tak bude chybět na premiéře filmu Machete mexického režiséra Roberta Rodrigueze, ve kterém ztvárnila jednu z vedlejších rolí. Stejně tak bude moci začít natáčet připravovaný životopisný film o známé pornoherečce Lindě Lovelace nejdříve koncem roku.

Podle agentury AP zůstává otázkou, zda bude nadějná herečka schopna opět rozhýbat svoji kariéru stejně jako Rodriguezová, která se po pobytu za mřížemi dokázala vrátit na plátna kin a v poslední době exceluje například ve výpravném sci-fi snímku Avatar nebo v seriálu Ztraceni. Kariéra Lohanové skomírá od roku 2007 kvůli potížím se zákony způsobenými řízením v opilosti nebo různými drogovými delikty.

Tagy: vězení trest

Zdroje: ČTK