Filmové fanynky jásají, svalovec Arnie se vrací

- Ženy autor: red

Někdejší hvězda akčních filmů, bývalý republikánský guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger, chystá po mnoha letech velký návrat před televizní kamery, má se objevit v seriálu a údajně také druhém díle filmu Postradatelní.

Podrobnosti o své účasti v chystaném televizním seriálu ale hodlá třiašedesátiletý rodák z Rakouska prozradit 4. dubna na odborném televizním veletrhu MIP TV v Cannes, oznámil v pondělí podle agentury DPA magazín Hollywood Reporter.

"Terminátor" stále v kurzu

Schwarzeneggerův mluvčí zatím uvedl pouze fakt, že někdejší představitel filmového Terminátora plánuje natáčení "mezinárodního televizního seriálu".

V únoru, půldruhého měsíce po uplynutí jeho funkčního období v guvernérském křesle, oznámil Schwarzenegger v sociální síti Twitter, že "dal zelenou" své agentuře Creative Artist Agency (CAA), aby se vážně začala zabývat sháněním vhodných rolí.

Bude opět "Postradatelný"?

Schwarzenegger byl kalifornským guvernérem od října 2003, v listopadu 2006 získal další, ze zákona poslední čtyřletý mandát. Před kamerou stál za svého funkčního období jen zřídka.

Nejprve se v roce 2004 objevil v dobrodružném snímku Cesta kolem světa za 80 dní, sám sebe si zahrál o rok později ve filmu Mladej a já.

Loni ho diváci mohli vidět v akčním thrilleru Expendables: Postradatelní, který natočil jeho herecký kolega Sylvester Stallone.

Profily celebrit na http://www.osobnosti.cz/

 

Zdroje: ČTK