Exotická kráska Jennifer Lopez se vrací na filmová plátna

- Ženy autor: red

S romantickou komedií Záložní plán se po dvouleté herecké přestávce na filmová plátna vrací americká herečka Jennifer Lopez, nyní čtyřicátnice a matka dvojčat.

Film ne nepodobný oblíbeným příběhům o ženách ve středním věku má premiéru v severoamerických kinech. Napsala to agentura AP.

"Je to film o ženě, které se ve svém životě dostala do určitého bodu," řekla Lopez. "Je úspěšná... žije život naplno. Zároveň ale cítí, že nenašla člověka, se kterým by sdílela život a měla dítě, a tak se rozhodne, že to udělá sama. Rozhodne se, že si sama pořídí dítě."

V Záložním plánu se na pořad dne dostávají témata spojená s těhotenstvím. Lopezové nejsou vzdálená, v únoru 2008 se jí narodila dvouvaječná dvojčata Emme a Maximilian. Ztotožnit se však nedokázala s velkou filmovou sekvencí porodu do vody.

"Nerodila jsem do vody," podotkla herečka. "Byla jsem v nemocnici. Atmosféra byla mnohem umírněnější: žádný zpěv, žádné bubny. Hudba tam ale trochu byla. Ale kromě toho už nic podobného," řekla.

Kromě filmování a péče o děti, ve které se střídá se svým manželem, hudebníkem Markem Anthonym, Lopez spravuje své impérium, do kterého patří parfémová řada, oděvy a hudba.

Co se filmů týče, vrátila se zpět ke kořenům, k romantickým komediím. Právě Krásná pokojská z roku 2002 nebo Smím prosit? z roku 2004 z ní učinily filmovou hvězdu.

"Láska je pro mě nekonečně fascinující téma," řekla se smíchem. "Zbožňuju dívat se s Markem na filmy z postele, k jeho velkému zármutku na romantické komedie. Nemá je moc v lásce, ale snáší to. Taková jsou naše noční rande."
V českých kinech se snímek Záložní plán objeví 17. června.

Zdroje: ČTK