Bruniová se poprvé po porodu objevila na veřejnosti

- Celebrity autor: Danica Klein

První dáma Francie Carla Bruniová-Sarkozyová se dnes poprvé po říjnovém porodu objevila na veřejnosti, když se s manželem zúčastnila tradiční předvánoční recepce v Elysejském paláci.

Do rezidence hlavy státu byla pozvána asi tisícovka pařížských dětí, aby z rukou prvního páru republiky přijaly vánoční dárky. Manželka prezidenta Nicolase Sarkozyho přišla na recepci ve volném svetru béžové barvy a počínala si podle očitých svědků velmi bezprostředně. Svou dceru Giulii s sebou pochopitelně neměla.

Malá Giulia Sarkozyová se narodila 19. října jako vůbec první dítě úřadujícího prezidenta v dějinách Francie. Na první oficiální fotografii celé rodiny francouzská veřejnost teprve čeká, i když do tisku už pronikly obrázky v době, kdy první dáma po porodu opouštěla soukromou kliniku La Muette.

Bruniová-Sarkozyová pochází z Itálie a jméno vybrala podle své stejnojmenné italské tety, nazývané teta Gigi, která je bezdětná a vnímá Carlu jako vlastní dceru. Pětaosmdesátiletá teta prý navíc nikdy neskrývala svou náklonností nejen ke Carle, ale i k Sarkozymu. Giulia je první Sarkozyho dcerou, z dřívějších manželství má prezident tři syny. Bruniová má z prvního manželství desetiletého syna.

Tagy: Francie Paříž veřejnost

Zdroje: ČTK