Brad Pitt a Angelina Jolieová chystají svatbu

- Celebrity autor: red

Svět by se měl připravit na další královskou svatbu, byť trochu jiného druhu - po šesti letech společného života (a šesti společně vychovávaných dětech) chystají svatbu slavní hollywoodští herci Brad Pitt a Angelina Jolieová. Sňatek by se měl uskutečnit během následujících měsíců.

"Ano" by si měli říct ve svém renovovaném zámku Miraval ve francouzském Corrensu, k němuž zcela příhodně patří i kaple ze 16. století. Ale nákladná svatba ve stylu té, při níž si v roce 2000 Brad Pitt bral Jennifer Anistonovou a která stála milion dolarů, se prý čekat nedá. Sňatek hvězdného páru by měl být "intimní a neformální". 

Ačkoli šestatřicetiletá Jolieová a sedmačtyřicetiletý Pitt dlouho odmítali uzavřít tradiční sňatek, dokud tato možnost nebude legální pro všechny - včetně gayů a lesbiček - jejich názor zřejmě změnily děti. 

Svatba kvůli dětem

"Děti se nás ptají na manželství," svěřil se v jednom z rozhovorů letos v květnu Brad Pitt. "Je to pro ně čím dál tím důležitější, a proto je to něco, čím se budeme muset zabývat."

Pro Pitta, jehož Jolieová odloudila právě Anistonové, by byla případná svatba druhou v pořadí. Jeho žena by k oltáři šla už potřetí; provdaná již byla za Johnnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.

Tagy: svatba Hollywood celebrity

Zdroje: ČTK