Bezdomovec Richard Gere zmátl turistku a dostal od ní pizzu

- Celebrity autor: Michal Polák

Francouzskou turistku dojalo, když v New Yorku spatřila muže prohledávajícího popelnice, a nabídla mu vlastní pizzu. Nevšimla si přitom, že jde o herce Richarda Gerea v záběru při natáčení nového filmu Time out of Mind. Příhodu popsal list New York Post. 

Richard Gere

Richard Gere,zdroj: Profimedia.cz

Dvaačtyřicetiletá Pařížanka Karine Valnaisová-Gombeauová byla právě poblíž nádraží na Manhattanu, když spařila muže s čepicí naraženou na uši prohledávajícího popelnice. S manželem a synem právě vyšli z pizzerie a část obrovské porce si nesli s sebou v sáčku, který žena domnělému bezdomovci podala. 

Čtyřiašedesátiletý Gere nehnul brvou a zeptal se, co je uvnitř. "Snažila jsem se odpovědět anglicky, ale bylo to napůl francouzsky. Řekla jsem mu, že 'lituji, ale že je ta pizza už studená'," sdělila Francouzka. "Moc děkuju, ať vám bůh žehná," odpověděl Gere

Na svůj věk je velmi pohledný

Žena odešla, aniž tušila, čeho se zúčastnila. Zjistila to až po dvou dnech, když New York Post zveřejnil její fotografii

"Je neuvěřitelné, co se může stát. Myslím, že je na svůj věk velmi pohledný," reagovala s odkazem na setkání s hercem Francouzka. 

Valnaisová-Gombeauová pracuje v cestovním ruchu a pohled na bezdomovce v New Yorku jí prý lámal srdce. "Jsem smutná, když vidím, jak plýtváme s jídlem a oni nemají nic," řekla návštěvnice.

Tagy: natáčení bezdomovec americký herec

Zdroje: ČTK